Діагностика (виявлення в організмі) наркотичних речовин

Проблема зловживання наркотичними речовинами давно набула руйнівних масштабів. Наркотики руйнують сім’ї та долі, позбавляють здоров’я, тями та, врешті, життя. Про шкоду та страшні наслідки вживання наркотиків та психотропних речовин сьогодні розповідають чи не з садочку. Та все ж таки, багато хто не знаходить в собі сили протистояти привабі їх скоштувати. На вечірці у веселій компанії чи навпаки – через безнадійність та в пошуках втіхи, людина стає на цей хиткий шлях. Дуже важливо для близьких не пропустити цей момент, коли їх дитина чи друг почав вживати наркотики. Чим раніше ви зможете визначити це, тим більше шансів зупинити процес, уникнути настання залежності та повернути людину до нормального життя.

Без перебільшення, рання діагностика наркоманії – це шанс врятувати життя.

Якщо ви помітили дивне в поведінці людини, якщо його стану схожі з симптомами наркотичної інтоксикації – рекомендуємо провести тест на наявність наркотиків. Сьогодні такі тести на наркотики можливо без зусиль придбати в нас та виконати в домашніх умовах,  отримавши швидкий (всього 3-5 хвилин) та достовірний (точність наших тестів на наркотики більше 99%) результат.

Тест на визначення наркотиків (drug test, тест на наркотик, тести на наркотики) призначений для виявлення наркотичної речовини у сечі людини. Цей спосіб аналізу має багато переваг:

По-перше, даний тест може бути проведений анонімно.

По-друге, він не потребує будь-яких спеціальних вимог та може бути проведеній удома, на роботі, в начальному закладі, навіть на трасі.  Це зручно та більш спокійно для людини, що тестується.

По-третє, вам не доведеться довго чекати результату – його буде видно вже через кілька хвилин.

По-четверте, тест-смужки на наркотики характеризуються високою точністю. Вони визначають наявність наркотиків навіть через декілька днів після їх вживання (у кожної наркотичної речовини свій строк визначення – від 12 годин до 7 діб з моменті вживання).

По-п’яте, перевірка на наркотики за допомогою тест-смужок відрізняється не тільки зручністю й точністю, але й економічністю, так як ці тести достатньо недорого коштують.

Наркоманія  – це не вирок, це сигнал до дії. Й за допомогою експрес-тестів ви не пропустите той момент, коли починати боротьбу.

0