Оплата і доставка

Як купити тест на наркотичні речовини?

Прийом замовлень здійснюється на нашому сайті через кнопки Кошик або Viber ЩОДЕННО в будь-який час. Прийом дзвінків по вказаним телефонам здійснюється щоденно с 8 до 22.00. Можливі самовивіз чи відгрузка товару в вихідні та святкові дні за домовленістю.

Купити тест на наркотики. Київ

В Україні наразі одна із найбільш критичних ситуацій в Європі стосовно наркоманії. Точних даних стосовно кількості людей, які вживаюсь наркотики в нашій країні, немає. Однак, згідно «Всесвітній доповіді о наркотиках», яка організовується ООН, загальна кількість осіб будь-якого віку, що споживають наркотики в Україні, знаходиться на відмітці в один мільйон, серед яких неповнолітні громадяни – близько 20-ти відсотків.

В цю статистику не включено прихованих наркоманів, які з різних причин не проходять тести на наркоманію, тому їх кількість значно вища за зазначену у доповіді.

Тому дуже важливо завчасно виявити наркозалежність у людини. Для цього достатньо купити тест на наркотичні речовини, Київ – місто, де можна легко здійснити покупку, використовуючи один з наших варіантів доставки.

Самовивіз в Києві

Тести на наркотики купити (Київ) можна по вказаним нижче адресам:

  • Склад на Петрівці (робочі дні, з 10.00 до 18.00) тимчасово не працює
  • Склад на Вокзальній (щоденно, без вихідних)

Самовивіз здійснюється після домовленості стосовно заказу з Менеджером.

Оплата: готівкою при отриманні, передоплата на картку ПриватБанк, безготівкова.

Кур’єром по Києву

Самий вдалий спосіб – замовити товар кур’єром. Тест на наркотичні речовини купити (Київ) можна, не виходячи з дому по мінімальній вартості. Ми працюємо через кур’єрську службу Нової Пошти.

Зазвичай доставка замовлень здійснюється наступного дня з 12 до 21.00. Доставка замовлень в той же день можлива після узгодження з нашим Менеджером.

Оплата: передоплата на картку ПриватБанк, безготівкова.

Доставка кур’єрською службою по всій Україні

Купити тест на наркотики можна з відправкою по всій території України кур’єрською службою Нова Пошта. Товар зазвичай відправляється в день формування замовлення, якщо воно було узгоджене с Менеджером до 16.00. Отримати товар у своєму місті Ви зможете на наступний день (в леяких випадках +1 день).

Після відправки на Ваш мобільний номер ми відправляємо СМС з номером накладної Нової Пошти.

Оплата: готівкою при отриманні (накладних платіж, від 200 грн), передоплата на картку ПриватБанк, безготівкова.

Звертаємо Вашу увагу, що даний вид товару обміну та/чи поверненню не підлягає.

На нашому сайті Ви можете обрати необхідний тест на наркотики, ціна на який вказана в каталозі, та вже сьогодні наш Менеджер зв’яжеться з Вами!

0