Набори для визначення наркотиків

«КреативМедприлад»(КреативМП) – це виробник якісних та зручних наборів реагентів (далі- набори), які призначені для визначення наявності в сечі людини різноманітних психоактивних, психотропних та наркотичних засобів (тести на наркотики). Дослідження проводяться імунохроматографічним експрес-методом.

Пропонуються наступні тесті на наркотики:

Набори застосовуються як споживачами самостійно, в домашніх умовах, так і спеціалістами в клінічній практиці (в центрах по лікуванню гострих отруєнь, хіміко-токсикологічних лабораторіях). Придбати набори можна в аптеках та закладах охорони здоров’я. Процедуура використання тестів на наркотики дуже проста, тест можна провести навіть в польових умовах за 3-5 хвилин. З принципом роботи теста на наркотики Ви можете ознайомитись тут.

Згідно ГОСТ 51609 (ступінь потенційного ризику застосування в медичних цілях) набори відносяться до класу 2а.

Згідно ГОСТ Р 51088 набори відносяться до класу В и групи 1 (принцип метода визначення, покладений в основу здійснюваного дослідження й точність виконання вимірів).

До складу кожного набору входить від 1 до 50 компонентів (планшеті, смужки, касети або  поєднання компонентів), які упаковані в індивідуальну геометричну фольговану упаковку.

0