Кому потрібні тести на наркотики

В першу чергу, тести на визначення наркотиків будуть корисні батькам, котрі зможуть при найменших підозрах контролювати стан своїх дітей. Право батьків на таких контроль підтверджується не тільки загальноприйнятими нормами моралі, ай закріплені законодавчо. Державою були створені оптимальні умови, які дозволяють батькам активно приймати участь в профілактиці наркоманії в Україні. Зокрема:

  • Законом України від 02.1995 № 60/95-ВР «Про наркотичні засоби та психотропні речовини» було заборонено немедичне застосування наркотиків;
  • Цей же закон містить визначення наркоманії як захворювання, зумовленого залежністю людини від психотропної речовини чи наркотичного засобу.
  • Громадянський кодекс України говорить про право людини (усиновителів) звертатися до суду з вимогою відшкодування шкоди, завданої дитині та її майну, а також для відшкодування моральної шкоди.

Тести на визначення наркотичних речовин актуальні також для керівників юридичних осіб в ситуаціях, зазначених у вищевказаному законі.

Необхідні тести й у діяльності лічбово – профілактичних закладів, де вони можуть застосовуватись для скринінгу чи попереднього дослідження на наявність психоактивних речовин в організмі. Набори тестів (мультітести) допоможіть без довготривалої підготовки зразків та зайвих зусиль визначити негативні зразки, які можна буде виключити з подальших досліджень. А позитивні зразки вже направляються на подальший аналіз, що здійснюється іншими підтверджуючими методами.

0