Про компанію

Наша компанія представяє продукцію ТОВ «КреативМП» і пропонує на українському ринку широкий вибір тестів на наркотики (експрес-тест/мультитест). В нашому каталозі ви можете підібрати необхідний вам тест на виявлення наркотиків в сечі з гарантією отримання точного результату.

В асортименті:

  • Тест на вживання наркотиків, спрямованій на виявлення одного конкретного наркотичного або психотропного засобу (марихуани (коноплі, канабіса, драпа), нікотина (котиніна), кокаїна, героїна (морфіна, опіума), амфетаміна, метамфетаміна, фенциклідіна, метадона, екстазі, барбітуратів, антидипресантів, бензодіазепіна, бупренорфіна, трамадола, прпоксифена)
  • Мультитести для виявлення одразу декількох речовин в організмі (на 3, 5, 10 наркотиків)
  • Можемо формувати начинення тестів по бажанню замовника (від 2 до 10 елементів)

Один із самих зручних та надійних способів дізнатися, чи вживає людина будь-які наркотики – експрес тест на наркотичні речовини.

Ми пропонуємо тільки якісні тести для визначення наркотичних речовин

Тест на визначення наркотичних речовин КреативМП отримав реєстраційне посвідчення МОЗ України № 10708/2011 від 05 серпня 2011 року. Продукція також представлена в інших країнах СНД.

Сучасна наука дає можливість використовувати в практиці нові, більш прості й достовірні методи, такі як експрес наркотичний тест. Це дає можливість скоротити час на встановлення залежності й пошуку можливості пройти тест на наявність наркотиків в сечі в найближчих клініках. Врешті з’явиться шанс на реабілітацію людини, яка може виявитись постраждалою від наркозалежності. 

Відтепер проведення аналізів не є складним, як раніше. Тепер зробити тест на наркотичні речовини (сеча довгий час може містити продукти розкладу речовин) можна, не виходячи з дому, зберігаючи при цьому повну анонімність, й отримати точний та швидкий результат.

Сертифікати відповідності:

  • ISO: 9001:2015
  • ISO: 13485:2003
0